Menu
Tablet menu

OFERTA czyli co robimy?
- Projekty oraz realizacje stron /serwisów /sklepów internetowych
- Obsługa wizerunku w internecie - facebook
- Elementy promocji w internecie - banery, presell pages, mailing
- Tworzenie prezentacji multimedialnych
- Realizacje wszelkich materiałów poligraficznych i reklamowych - logo, wizytówki, druki firmowe, plakaty, ulotki, foldery, większe publikacje, reklamy prasowe, bollboardy, banery, rollup?y, projekty reklamy zewnętrznej oraz na środkach transportu, wizualizacje
- Retusz fotografii i innych zdigitalizowanych materiałów
- Kompleksowa obsługa graficzno-informatyczna projektów unijnych
- Zlecenia nietypowe

ZAŁOŻENIA  czyli dokąd zmierzamy?
Estetyka, a w przypadku stron internetowych przede wszystkim - ergonomia i funkcjonalność jest w naszych realizacjach najważniejsza. Projekty graficzne cechuje prostota i elegancja. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci podejmują decyzję o współpracy z nami, na podstawie naszego portfolio.
    
Odpowiadając na ptrzeby rynku i dbając o ciągły rozwój firmy nie boimy się podejmować nowych wyzwań. Dlatego powstała e-graficy AGENCJA ARTYSTYCZNA zajmująca się organizacją imprez teatralnych oraz koncertów dostarczających rozrywki na najwyższym poziomie artystycznym w Subregionie Zachodnim województwa śląskiego.

Posiadamy również w swoim dorobku komiks dla najmłodszych dzieci wydany w ramach e-graficy WYDAWNICTWO.

HISTORIA czyli skąd pochodzimy?
Firma e-graficy powstała w 2000 roku w Rybniku pod nazwą Horyzont. Na początku firma zajmowała się przede wszystkim projektowaniem graficznym i fotografią. Po dwóch latach działalności zauważyliśmy, że szybko rozwijający się Internet wymaga profesjonalnych usług w tworzeniu stron internetowych. Wchodziliśmy w branżę stron www jeszcze w czasie, kiedy niewielu zdawało sobie sprawę z tego, jak ważny jest wizerunek firmy w Internecie. Pod koniec 2005 roku firma zmieniła nazwę na e-graficy. Nazwa ta bardziej odpowiada charakterowi działania firmy.

W tej chwili w naszym dorobku jest już kilkadziesiąt wykonanych stron interntetowych i kilkaset projektów grafiki użytkowej, co wiąże się z ogromnym doświadczeniem w branży reklamy. Mimo to, zmierzając do coraz większej kompleksowości, obszary działalności firmy e-graficy ciągle są rozrzeszane, a historia e-graficy tworzona jest każdego dnia...